O nas i FAQ

Czym jest Kidos?

Kidos jest platformą internetową skupiającą w jednym miejscu ofertę organizatorów zajęć dla dzieci w Warszawie. Poprzez rozbudowany system wyszukiwania z filtrami dzielnicy, wieku dziecka, kategorii zajęć daje możliwość wyszukania interesujących zajęć a następnie zarezerwowania i opłacenia ich przez platformę. Na kidos.pl znajdziesz klubokawiarnie z bogatą ofertą zajęć, sale zabaw, kluby sportowe, aktywności, które pomogą odkrywać świat przed kilkumiesięcznym dzieckiem i rozbudzać pasje dziewięciolatka.

Jakie zajęcia są na Kidos?

Na Kiods znajdziesz szerokie spektrum zajęć oferowanych przez naszych Partnerów: od gordonek dla małych melomanów, przez sensoplastykę dla pragnących wyrazić siebie, przez balet dla przyszłych primabalerin, sporty walki dla tryskających energią czy robotykę dla przyszłych gwiazd Doliny Krzemowej. Wierzymy, że każde dziecko znajdzie tutaj coś dla siebie. Żeby zobaczyć aktualną ofertę, wejdź w Zajęcia, gdzie możesz przeszukiwać zajęcia za pomocą filtrów.

Jak wykupić miejsce na zajęciach?

Aby wykupić miejsce na zajęciach musisz doładować swoje konto punktami. Następnie wyszukujesz zajęcia i aktywności na naszej stronie filtrując je po dzielnicy, wieku dziecka, kategorii zajęć, ilości punktów, czy konkretnym Partnerze. Przy zajęciach, na które chcesz zapisać swoje dziecko zobaczysz opcję REZERWUJ, jeśli tylko będą jeszcze miejsca na te zajęcia. Przy każdych zajęciach widzisz ilość dostępnych miejsc. Po dokonaniu rezerwacji dostaniesz potwierdzenie mailowe, a rezerwacja będzie widoczna w Twoim profilu użytkownika na kidos.pl. Wszystko to w czasie rzeczywistym, dostępne online. Pojawiając się na zajęciach pokaż tylko prowadzącemu swojego maila z potwierdzeniem.

Czym są punkty?

Punkty, które kupujesz przy doładowaniu konta, wymieniasz na zajęcia. Punty, które są dostępne w pakietach już od 45zł za 10 punktów, wykorzystujesz na wykupienie miejsca na konkretnych, dostępnych na portalu zajęciach. Dzięki punktom za zajęcia zapłacisz mniej. Jednorazowe wejście na zajęcia kosztuje średnio 5-10 punktów, wejście na sale zabaw już od 3 punktów.

Co się dzieje z niewykorzystanymi punktami?

Punkty ważne są przez 2 miesiące od daty zakupu. Punkty się sumują. Przy zakupie kolejnego pakietu, wszystkie punkty, łącznie z niewykorzystanymi z poprzedniego pakietu, przedłużają swoją ważność od daty zakupu ostatniego pakietu.

Czy są dodatkowe opłaty?

Nie ma żadnych dodatkowych opłat. Kupujesz pakiet punktów, który wykorzystujesz na rezerwacje zajęć online na kidos.pl. Pojawiasz się z dzieckiem na zajeciach, bez konieczności płatności gotówką bądź kartą u organizatora zajęć.

Czy zawsze muszę kupować ten sam pakiet punktów?

Nie. Możesz za każdym razem wykupić inny pakiet punktów, w zależności od potrzeb. Możesz również łączyć pakiety, przykładowo gdy planujesz wykupić zajęcia semestralne, bądź karnety miesięczne dla kilkorga dzieci.