Akademia Pani Szafki

Akademia Pani Szafki

Praga Północ i Białołęka

Cześć, nazywam się Magdalena Szafarz. Jestem założycielką Akademia Pani Szafki.

Swoją przygodę z tańcem zaczęłam mając 7 lat. Trenowałam taniec nowoczesny, jazz oraz mażoretki.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku – Wychowanie Fizyczne, Resocjalizacja, Oligofrenopedagogika oraz studia podyplomowe na kierunku – Zarządzanie Oświatą. 
Ponad 10 lat byłam instruktorką i choreograf w jednej z największych szkół tańca w Polsce, w której zdobyłam wiele tytułów ogólnopolskich i międzynarodowych z flagowym zespołem jazzowym. 

Również od ponad 10 lat jestem nauczycielką wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 1 w Markach. Tutaj mieszkam, mam cudowną rodzinę i rozwijam moją ukochaną szkołę tańca – Akademia Pani Szafki.

Kochani, chce dla Was stworzyć miejsce pełne pasji, w którym będzie szeroki wybór zajęć tanecznych, ruchowych i artystycznych prowadzonych przez najlepszych instruktorów. Miejsce, które sprawi, że postanowicie rozwijać się i odkrywać swoją pasje w Markach. Chcę się z wami dzielić moją wiedzą i doświadczeniem, które zdobywałam przez lata trenując ciężko taniec oraz nauczając w największej szkole tańca w Polsce. Teraz nastał odpowiedni czas, żeby zdobyte doświadczenie przekazać dalej, przekaz w pierwszej kolejności mieszkańcom Marek.

 

Wróć do listy partnerów