Edu3Dkacja

Edu3Dkacja

Mokotów i Śródmieście

Firma Edu3Dkacja zajmuje się edukacją dzieci i młodzieży z drukowania 3D. Naszą misją jest szerzenie wiedzy o technologii drukowania 3D i skanowania 3D wśród dzieci i młodzieży. Proponujemy nowy wymiar edukacji dla dzieci i młodzieży, która rozwija wyobraźnię przestrzenną, w sposób praktyczny uczy nowoczesnej technologii, a tym samym zapewnia dobry start w przyszłość.

Czy wiesz, że technologia druku 3D jest uważana za jedną z najbardziej przyszłościowych dziedzin rozwoju przemysłu na świecie? Już dziś druk 3D jest wykorzystywany w wielu branżach: w medycynie, archeologii, motoryzacji, lotnictwie, budownictwie, modzie, a to wszystko, to dopiero początek ery DRUKU 3D.

Warsztaty z drukowania 3D to świetna okazja do poznania z bliska nowoczesnej technologii jaką jest drukowanie 3D. Zajęcia gwarantują praktyczną naukę, poczucie dumy z samodzielnie zaprojektowanego i wydrukowanego przedmiotu.

Jako doświadczeni trenerzy w dziedzinie drukowania 3D chętnie podzielimy się naszą wiedzą i praktyką z młodym pokoleniem.

Zapraszamy na nasze zajęcia!

Wróć do listy partnerów