Ence Pence

Ence Pence

Mokotów i Śródmieście

Dom i ogród to miejsce najpiękniejszych chwil dzieciństwa – nieskrępowanej fantazji, ciekawych zabaw, spotkań i uroczystości rodzinnych. Dla każdego z nas to źródło tych najpiękniejszych wspomnień, miejsce do którego chętnie się wraca.

Dom rozwoju i sala zabaw ence pence ma zapewnić najmłodszym te właśnie wrażenia, umożliwić nieskrępowaną, ale bezpieczną zabawę popartą psychologicznym podejściem, ukierunkowaną na swobodną i przyjemną edukację.

W tematycznych pokojach oraz podczas innowacyjnych zajęć chcemy budzić drzemiące w dzieciach talenty. W sali zabaw i sali multimedialnej zadbać o ich prawidłowy rozwój fizyczny, motoryczny i umysłowy. W każdym zakątku sali zabaw ence.pence chcemy wspólnie zakładać „gangi”, budować „bazy”, chować się na strychu, odkrywać tajemniczy ogród oraz, co najważniejsze, zawierać nowe przyjaźnie.

Prawdziwy dom nie obejdzie się bez zadowolonych rodziców, z myślą o nich przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć, pokój SPA oraz strefę pracy i relaksu. Liczymy również, że kawa w wygodnym fotelu bądź chwila z książką w ogrodzie pozwolą naładować baterie pozytywną energią.

Miło będzie gościć Was w naszym domu.


Udogodnie dla gości:

Wifi: Dostępne        Napoje zimne i ciepłe: Dostępne            Przekąski zimne: Dostępne           

Ogród: Taras wraz z ogrodem        Kącik zabaw: Dostępny bezpłatnie, sala zabaw płatna

Inne udogodnienia: Strefa relaksu dla rodzica, przewijak, sala do karmienia.

Wróć do listy partnerów