Flob a Dob - klub edukacyjny dla dzieci

Flob a Dob - klub edukacyjny dla dzieci

Bielany i Żoliborz

Stworzyliśmy miejsce, gdzie poprzez zabawę przybliżamy dziecku tajniki świata, używając zmysłów dotyku, wzroku i słuchu. Staramy się odkryć w każdym coś wyjątkowego – coś, co na zawsze pozwoli mu czuć się szczególnym. Da siłę, by iść w przyszłość. Budować, zdobywać i cieszyć się życiem. 


Kiedy w naszym życiu pojawiła się mała istota i zawładnęła nami, zmieniając nasz punkt widzenia, zadaliśmy sobie pytanie: Czego chcielibyśmy nauczyć tego małego człowieka? Na jakie zajęcia chcielibyśmy go posłać? Z czasem rozpoczęliśmy poszukiwania. Okazało się, że nikt nie oferuje dziecku miejsca, w którym – jak magiczną klamrą – spięty będzie czas. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Czyli to, co jest najważniejszym fundamentem do zrozumienia świata. Wierzymy, że każdy człowiek jest inny i każdy jest wyjątkowy. Czasem tylko trzeba wydobyć tą indywidualność…

 

 


Pomysł stworzenia FLOB A DOB dorastał w nas od dawna. Aż w końcu nadszedł czas, aby się z nim zmierzyć. Dzielimy się naszymi pomysłami i czerpiemy nowe inspiracje od naszych klubowiczów. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby dzieci i z pasją staramy się im tworzyć wymarzone zajęcia.

Wróć do listy partnerów