#zostańwdomu i wspieraj swoich ulubionych organizatorów zajęć!

📅 2 kwietnia 2020

⏱️1 min czytania

Drodzy!

Klubokawiarnie, pracownie artystyczne, kluby sportowe, czy po prostu Pani, która prowadzi najlepsze gordonki w mieście - na co dzień, całe swoje serca wkładają w przygotowywanie zajęć dla dzieci. Zapewne większość z Waszych dzieci ma lub miała swoje ulubione miejsca, instruktorów z niesamowitą charyzmą, wiedzą, pasją, uczących nowych umiejętności. Większość tych biznesów jest prowadzonych przez osoby, dla których jest to jedyne źródło utrzymania.

Teraz podpisujemy się pod akcją #zostańwdomu ale również teraz Organizatorzy zajęć dla dzieci potrzebują naszego wsparcia! Dlatego też oddajemy w Wasze ręce marketplace Kidos.pl, abyście mogły wesprzeć w tym trudnym czasie ulubione miejsca, które troszczą się o rozwój naszych najmłodszych. Jeśli znacie Organizatorów, których jeszcze nie ma ich na Kidos, to powiedzcie im o tej akcji, żeby też mogli być jej beneficjentami.

Kidos zupełnie za darmo oddaje Organizatorom swój system do sprzedaży oferty Bonów z odroczonym, do końca 2020r., terminem ich realizacji. Rodzice z kolei mogą skorzystać z najlepszych cen promocyjnych za zakup wejściówek/karnetów na zajęcia, do zrealizowania w przyszłości.

Poinformujcie o Bonach na Kidos znajomych, ale również wyjątkowych organizatorów i miejsca, które teraz walczą o "być albo nie być". Link dla Organizatorów

Dziękujemy i wierzymy, że do zobaczenia niebawem na regularnych zajęciach!

blog bony

PARTNERZY AKCJI

edge 1 s e1s logo

edulab logo całe

Chcę otrzymywać informację o nowych zajęciach i promocjach
Edulab © 2019 All rights reserved