POMOC

Czym jest Kidos?

Kidos jest platformą internetową skupiającą w jednym miejscu ofertę organizatorów wydarzeń i zajęć dla dzieci w Warszawie. Poprzez rozbudowany system wyszukiwania z filtrami dzielnicy, wieku dziecka, kategorii zajęć, daje możliwość wyszukania interesujących atrakcji a następnie zarezerwowania i opłacenia ich przez platformę. Na Kidos.pl znajdziesz klubokawiarnie z bogatą ofertą zajęć, sale zabaw, kluby sportowe, aktywności, które pomogą odkrywać świat przed kilkumiesięcznym dzieckiem i rozbudzać pasje dziewięciolatka.

Kto jest organizatorem wydarzeń i zajęć na Kidos?

Na Kidos znajdziesz ofertę różnych organizatorów atrakcji dla dzieci. Wszyscy organizatorzy są partnerami Kidos, którzy poprzez portal dają rodzicom możliwość wykupienia online swojej oferty. Kidos pośredniczy w sprzedaży wejść między rodzicem a organizatorem, sam nie jest organizatorem zajęć.

Jakie zajęcia są na Kidos?

Na Kiods znajdziesz szerokie spektrum zajęć oferowanych przez różnych Organizatorów: od gordonek dla małych melomanów, przez sensoplastykę dla pragnących wyrazić siebie, przez balet dla przyszłych primabalerin, sporty walki dla tryskających energią czy robotykę dla przyszłych gwiazd Doliny Krzemowej. Wierzymy, że każde dziecko znajdzie tutaj coś dla siebie. Żeby zobaczyć aktualną ofertę, wejdź w Zajęcia.

Jak wykupić wejście lub miejsce na zajęciach?

Aby wykupić miejsce na zajęciach musisz założyć konto. Następnie wyszukujesz zajęcia i aktywności na naszej stronie filtrując je po dzielnicy, wieku dziecka, kategorii zajęć, ilości punktów, czy konkretnym Organizatorze. Przy zajęciach, na które chcesz zapisać swoje dziecko zobaczysz opcję KUP TERAZ, jeśli tylko będą jeszcze miejsca na te zajęcia. Przy każdych zajęciach widzisz ilość dostępnych miejsc. Po opłaceniu wejścia bezpośrednio na portalu dostaniesz mailowe potwierdzenie zapisu, a rezerwacja będzie widoczna w Twoim profilu użytkownika na Kidos.pl. Wszystko to w czasie rzeczywistym, dostępne online. Pojawiając się na zajęciach pokaż tylko prowadzącemu swojego maila z potwierdzeniem.

Czy są dodatkowe opłaty?

Kidos.pl nie narzuca dodatkowych opłat z tytułu pośrednictwa w sprzedaży. Ceny za wejścia/zajęcia dostępne na Kidos.pl ustalane są indywidualnie przez każdego Organizatora. Na portalu Kidos.pl wykupisz wejście w cenie równej lub niższej od ceny organizatora.

Czy mogę zrezygnować z zakupu?

Tak, zawsze istnieje możliwość rezygnacji z zakupu. Możesz to zrobić do 2h przed wykupionym wejściem, chyba, że są to półkolonie, wtedy anulowanie jest możliwe do 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia.

W jakiej formie i kiedy zostaną zwrócone mi pieniądze jeśli anuluję wykupione wejście?

Zwrot środków następuje poprzez Przelewy24, automatycznie na konto, z którego dokonano zakupu.

Czy mogę odrobić niewykorzystane wejście?

Na Kidos wykupujesz wejścia na konkretne dni/terminy. Jednak przy wykupieniu karnetów Organizator często daje możliwość odrobienia niewykorzystanego wejścia, np. masz 4 wejścia do wykorzystania w 5 tygodni. Szczegółowe zasady odrabiania zajęć/wejść znajdziesz w opisie poszczególnych Organizatorów.

Czy mogę zmienić datę, na którą wykupiłam/em wejście?

Jeśli data wykupionego wejścia jeszcze nie minęła możesz anulować wejście w wykupionym pierwotnie terminie i wykupić w innym dogodnym. Sprawdź tylko, czy w nowym terminie są jeszcze dostępne miejsca.

logo firmy Kidos.pl
logo portalu facebook
Chcę otrzymywać informację o nowych zajęciach i promocjach
Współpraca z uczelniami