WSPÓŁPRACA UCZELNIANA

Kidos rozwiązanie dla uczelni

Kidos System wypracował innowacyjne rozwiązanie IT, które pozwala m.in. na stworzenie nowych kanałów komunikacji, monetyzacji zasobów, czy też zwiększenie efektywności zarządzania placówkami edukacyjnymi. Celem operacyjnym Kidos jest niezawodność funkcjonowania infrastruktury informatycznej, wytworzenie wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań technologicznych skierowanych również do sektora nauki, tj. Uczelni Wyższych, dlatego Kidos Systemem został przetestowany i uwierzytelniony w środowisku uczelni wyższej. Naszym partnerem we wdrożeniu systemu była Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. Przeprowadziliśmy tam testy systemu wśród studentów Uczelni stosując celowy dobór próby badawczej potwierdzając zarazem, że Kidos System jest rozwiązaniem o wysokim potencjale wzrostu z obszaru Education Technology.

Na jakie problemy uczelnie odpowiadamy

Wyzwaniem dla Uczeni Wyższych jest komercjalizacja ich zasobów. Platforma Kidos pozwala optymalizować wykorzystanie infrastruktury uczelni z przeznaczeniem na korepetycje i zajęcia dodatkowe. Kidos umożliwia uruchomienie modelu whitelable umożliwiającego zarządzanie wydarzeniami i zajęciami organizowanymi przez uczelnie oraz ich promowanie. Kidos to system do wyszukiwania zajęć, wydarzeń połączony z systemem rezerwacji i płatności. Dzięki rozbudowanej wyszukiwarce umożliwia przeglądanie i wyszukiwanie najciekawszych aktywności z szerokiej oferty różnych organizatorów. Portal, w przyjazny dla użytkownika sposób, umożliwia odkrywanie oraz rezerwowanie aktywności oferowanych przez organizatorów w danym mieście oszczędzając przy tym czas na przeszukiwanie wielu stron w Internecie. Kidos wprowadza dla organizatorów przejrzysty system do zarządzania miejscami na zajęciach oraz płatnościami. Jednocześnie zdejmujemy z użytkowników czasochłonny proces przeszukiwania Internetu i licznych grup dyskusyjnych w poszukiwaniu atrakcyjnej dla nich oferty.

Zapraszamy Uczelnie Wyższe i placówki edukacyjne do współpracy i skorzystania przez placówkę z możliwości komercjalizacji swoich zasobów https://kidos.pl/zaproszenie

logo firmy Kidos.pl
logo portalu facebook
Chcę otrzymywać informację o nowych zajęciach i promocjach
Współpraca z uczelniami